Тепер будемо ділити десятковий дріб на десятковий дріб.
Найчастіше дана задача у побуті зустрічається, коли треба дізнатися вартість 1 кг товару, знаючи суму з копійками та загальну масу у вигляді кілограмів та грамів.
Наприклад: за 1.25 кг печива (1 кг 250 гр, хто забув) заплатили 23,5 грн. Скільки коштує 1 кг такого печива? Ціни 2008 року.
Відео: https://www.youtube.com/watch?v=LMxo9ayFCtk
Закріплення: № 1439, 1441